Doporučujeme

Otisky, Dušan šlosar

Otisky, Dušan šlosar

V super stavu, jako nová. Původní cena kolem 175kč. O knize: Otisky jsou třetí částí trilogie o češtině. Přinášejí výklady o původu zajímavých slov, v nichž se otiskly stopy jejich původu a jejich historie. Čeština uchovává slova, která jsou starší než ona sama, a vedle toho má i pojmenování, která vznikla docela nedávno. Čtenář tu najde třeba vysvětlení názvů některých našich velkých řek, dočte se, který měsíc byl hruden, proč se posvícení na Moravě říká hody a ve Slezsku krmaš, co to je hural, odkud se vzal název chvostoskok, co má granát společného s granátovým jablkem, co to je šukati, odkud mají Brňáci slovo šalina a tak dále. A zároveň uvidí, jak se na to dívá ilustrátor Jan Steklík.

35,- Kč Detail

Hlavní kategorie » Domácnost, zahrada » Zahrada, rostliny

Semena konopí White Widow 10ks

Semínka jedné z nejžádanějších odrůd marhuany, která je známá vysokým výnosem a nenáročným pěstováním indoor i outdoor. Vhodná k léčivým účelům. 10ks.

POZOR! Pěstování marihuany není momentálně legislativou ČR povoleno, takže prodávám jen pro sběratelské účely osobám starším 18 let. Nenesu zodpovědnost za případné zneužití. Pokud se rozhodnete ze semen rostliny vypěstovat, zjistěte si nejprve, zda to zákony dané země aktuálně povolují Pokud chcete semínka jako suvenýr/raritu, která by ale v budoucnu po změně zákona šla i v ČR vyklíčit, zjistěte si něco o tom, jak je správně uchovávat, aby klíčivost zůstala zachována.

Skladem

190,- Kč s DPH   ks