Doporučujeme

Bílý jestřáb, Josef Prchal

Bílý jestřáb, Josef Prchal

Zachovalá. O knize: Povídka o jestřábu-albínovi z posázavských lesů, o jeho příhodách během jednoho roku a o tom, jak pro své neobvyklé zbarvení byl nepřátelsky přijímán ostatní zvěří a dvojnásob těžce si musil obhajovat právo na život, seznamuje dětské čtenáře se způsobem života dravců našich lesů, přibližuje poesii jednoho z nejkrásnějších krajů Čech a seznamuje s jedním z projevů zákonitosti života v přírodě.

50,- Kč Detail

Hlavní kategorie » Knihy » Beletrie

Bajky barda Beedleho, J.K. Rowlingová

V dobrém stavu - akorát je vepsáno věnování, takže nedoporučuji kupovat jako dárek. Přeložil Pavel Medek. Vydal Albatros v roce 2008. "Zašpinění" obálky knihy je ůmyslné a patří ke knize, má jí dodat starobylý vzhled.

O knize: Sbírka pěti kouzelnických pohádek spjatých se slavnou sérií příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera.
Který správný kouzelník by je neznal? Prastaré pohádky, které pro kouzelnou společnost sesbíral a uspořádal bard Beedle. Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec zachránila život v boji tváří v tvář nejstrašnějšímu černokněžníkovi všech dob – lordu Voldemortovi.

Skladem

125,- Kč s DPH   ks